Proč si vybrat zrovna naši školu?

Sepsali jsme pro tebe pár důvodů, proč jít studovat zrovna k nám

Image

Špičkové školní vybavení

Jsme škola, která jde s dobou. Neučíme na zastaralých technologiích, které se v praxi už desítky let neobjevují? U nás na škole máme skvělé vybavení laboratoří, vlastní mlékárnu (kde se naučíš základní potravinářské postupy) a moderní vybavení máme i v teoretické výuce.

Image

Titul DiS.

Po ukončení studia získáš titul DiS., který ti zajistí vyhlídku na lepší pozici a vyšší plat. Diplomovaní specialisté jsou žádaní a zaměstnavatelé vědí, že naši studenti k nim přicházejí se skvělými znalostmi a kvalitní praktickou přípravou. I to je důvod, proč naše absolventy potkáš všude, od Kofoly po Hamé.

Široké uplatnění v potravinářství

Ať si vybereš kterýkoli z našich oborů, možností uplatnění budeš mít spoustu. Budeš vědět, jak vyrobit sýry a jogurty, ale také pivo, víno či masné výrobky. Naučíš se analyzovat kvalitu potravin a jejich složení. Získáš znalosti biotechnologie, chemie i ekologie. Ovládneš laboratoř i školní poloprovoz – zkrátka vše pro začátek skvělé kariéry.
Image

Pevné spojení s praxí

Přímo ve škole máme školní poloprovoz, kde se budeš učit potravinářské postupy v praxi – třeba sýry se naučíš vyrábět od mléka po výrobek. Analyzovat se budeš učit v moderně vybavených laboratořích. A jako bonus máme partnerské firmy po ČR a Evropě, kam se můžeš vydat na praxi či stáž.
Image
 

Zkrátka: stane se z tebe diplomovaný specialista se skvělými praktickými dovednostmi, který snadno najde uplatnění.

Chceš slyšet ještě něco? Máme řadu dalších argumentů.
 

Individuální přístup

Ve škole známe jméno každého studenta i studentky a chápeme, že každý z nás má odlišné potřeby a preferuje jiný přístup. Proto ke všem přistupujeme individuálně.

Zahraniční praxe

V rámci studia budeš mít několik možností vycestovat na studijní pobyt do zahraničí a získat tak jedinečnou zkušenost. Jestli to uděláš ale bude jen na tobě.

Odborní učitelé

Všichni naši učitelé odborných předmětů jsou kvalifikovanými odborníky, kteří na školu přišli přímo z praxe a dovednosti ti umí skvěle předat.

Jistota zaměstnání

Uplatnění s našimi obory je tak široké, že v současnosti nebudeš mít jakýkoliv problém při hledání zaměstnání. Slovo nezaměstnanost naši absolventi neznají.

WiFi na celé škole

Pro studenty máme rychlý Wi-Fi internet po celé škole. Skvělý je pro výuku, ale o přestávce jej používej na Facebook, Instagram nebo cokoliv dalšího.

Titul DiS.

V potravinářství je po diplomovaných specialistech poptávka a zaměstnavatelé jim také nabízí vyšší pozice s lepším platovým ohodnocením.

Vzdělávání pro každého

Na naší škole nestudují pouze VOŠ studenti, ale potkáš se tu i se spolužáky ze střední školy i studenty odborných kurzů. U nás začínají svoji cestu opravdoví experti.

Minimální náklady

U nás si nebudeš muset kupovat učebnice – naprostou většinu učebnic a studijních materiálů ti zapůjčíme. Pečuj o ně a předej je dál svým nástupcům.

Oprávnění a certifikace

Během studia budeš mít možnost získat několik certifikací a oprávnění. A po studiu si můžeš založit živnost v potravinářství! Se znalostmi od nás to zvládneš.


A co o nás říkají naši studenti?

Image

Když bych si znovu vybíral školu, vybral bych si stejně – VOŠP Kroměříž. Díky znalostem získaným během studia dnes pracuji v potravinářství na pozici o které jsem vždy snil.

František Šmíd, absolvent
technolog v Záhlinickém pivovaru

Image

Po teoretické výuce na střední mi chybělo něco praktického. Rozhodla jsem se proto jít studovat potravinářství do Kroměříže, kde máme praktické výuky dostatek a tak jsem tu spokojená.

Zuzana Šelmeciová, absolventka

Pořád váháš?


Přijď se podívat na Den otevřených dveří!


Zjisti, kdy je nejbližší Den otevřených dveří